Ürünler

Maden Makinaları

Cevher hazırlama ve zenginleştirme işleminde değirmenler vazgeçilmez elemanlardan biridir. Sürekli bir sistem olan maden zenginleştirme aşamasında değirmen yatırım olarak da en büyük kalemlerden biri olduğu için anahtar elemanlardan bir tanesi ve sürekli çalışması istenmektedir.
 
Bu yüzden değirmen tasarımlarımızı yaparken en iyi dizayn, en kaliteli malzeme ve en yeni üretim metodları kullanılarak minimum duruş ve maksimum performans hedeflenmektedir.
 
 
Sürekli çalışabilen ve bakım masrafları düşük olan tesisler bizlerin başarısını sürdürmek için en önemli faktördür. Bu kriterleri sağlayabilmek için kendimizi sürekli olarak geliştirerek, her yeni projenin bir önceki projeden daha başarılı olmasını sağlamak ana amaçlarımızdan bir tanesidir.
 

Proses ihtiyacı olarak yaş veya kuru sistem değirmenler kullanılabilir. Son ürün elde etme sistemine göre değirmen tipi değiştiği gibi içersinde kullanılacak kaplama ( kauçuk, çelik , alumina ) ve kullanılacak öğütücü ortam ( flint taşı, çelik bilya , çelik çubuk,  alumina bilya ) değişebilir. Her türlü ürüne yönelik alternatifli kaplama ve öğütücü ortama göre çözümlerimiz mevcuttur.